Eğitim ekosistemini bir üst düzeye taşıyan ortak bir öğrenme platformudur.

MADE BY

Mint™, farklı içerik türlerini dağıtma ve açıklama ekleme imkânı sağlayan bir platform ve otomatik notlandırma yöntemiyle kâğıtsız biçimde gerçekleşen sınavlar ve ödevler oluşturabilen bir karma öğrenme ortamıdır. Mint™, tartışma ve sohbet etme imkânı olan sosyal bir ortam sağlar.

Mint™, öğretim üyelerine, öğrencilerin Mint™ dışında oluşturulan PDF, video, ses veya animasyon gibi içeriklere erişebilmesi için Mint™ alanlarına kaynaklar eklemeye olanak sağlayan bir araçtır. Öğrenciler, öğrenme çabalarını güçlendirmek için uygulama modülünü kullanabilirler. Mint™, ayrıca eğitimi geliştirmek için öğretim üyelerinin değerlendirmesini kolaylaştırır. Öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında tartışma için güvenli bir sosyal medya oluşturur. Mint™, sanal bir öğrenme ortamı ve öğrenmeyi daha etkili, eğlenceli ve eğitici yapan bir sosyal platformdur.
Mint™ sayesinde kullanıcılar her zaman ve her yerde eğitim içeriğine erişebilirler. Okula giderken otobüste veya sahilde rahatlatıcı bir manzaranın keyfini çıkarırken, kitap okuyabilir, dersleriyle ilgili notlar alabilir ve hatta quiz ve sınavları cevaplayabilirler. Bunların hepsi ve daha fazlası tabletlerinden ulaşılabilir olacaktır.

Öğrenmek, Mint™’ten önce hiç böyle bir mobil deneyim olmamıştı. Mint™, çevrimdışı modu sayesinde depolama bulutu ile tam senkronizasyona sahip gerçek bir uygulamadır..

Öğrenmek, Mint™’ten önce hiç böyle bir mobil deneyim olmamıştı. Mint™, çevrimdışı modu sayesinde depolama bulutu ile tam senkronizasyona sahip gerçek bir uygulamadır.

Mint™ Neden Müthiştir?

Öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında tartışma için güvenli bir sosyal alan yaratır.

Mint™, öğrenmeyi daha etkili, eğlenceli ve eğitici yapan sanal bir öğrenme ortamı ve sosyal bir platformdur.

Öğrenmek İçin Mınt

Etkileşimli içeriğin tadını çıkarın. Online kitabınıza açıklama veya not eklemek için çalışma araçlarını kullanın. Notlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın veya gizli tutun. Otomatik değerlendirmeler ile pratik yapın ve kendinizi değerlendirin. Faydalı tartışmaların tadını çıkarın. Mint™ çevrimdışı modu ile her zaman her yerde çalışın.

Öğretmek İçin Mint™

Mint™ kendi soru bankasını kullanarak saniyeler içerisinde akademik ölçütlere dayalı sınavlarınızı oluşturmanıza yardımcı olacak zengin ve kolay bir araçtır. Öğrencileri çevrimiçi tartışma ve mesajlar yoluyla yönlendirin. Mint™ çevrimdışı modu, sınıf materyali hazırlamanıza yardımcı olur.

Güçlü Yönetim

Esnek ve üretken Mint™ kontrol paneli, sanal sınıfları yönetebilir, kontrol edebilir ve müfredatı dağıtabilir. Çalışma kilidi modunu ile zamanlayabilirsiniz. Okullar, üniversiteler ve her öğrenme ortamı için uygundur.

Mint™ zahmetli lojistiği ve yayıncılar için karmaşık dağıtım ağını ortadan kaldırır ve bunu bir düğmeye tıklamak kadar kolay hale getirir. Yayıncılar ve içerik sağlayıcılar eğitim içeriğini bilinen tüm formatlarda (PDF'ler, Video, Ses, HTML5 ve daha fazlası gibi) dağıtma ve para kazanma şansına sahip olacaklardır.

Yeni bir kitleye ulaşacak ve baskı, paketleme ve dağıtım maliyetlerini azaltarak karlarını artırır. Telif hakkı koruması ve güvenli barındırma ile güvende kalın. Doğru içeriği satın almak ve tanıtmak için izleyicilerin gözlem bilgileri ve sosyal medya bağlantıları kazanın. Çizilmeye karşı kart entegrasyonu ve kredi / bankamatik kartlarını kullanarak güvenli bir ödeme yolu.

Uygulama Mağazası

Orta Doğu'da 10.000 Öğrenci’ye katıl

Mint™ Platformu öğrenme ortamında etkileşimli unsurları kullanarak öğrencileri öğrenmeye motive etmeye yarayan eğitimsel bir yaklaşımdır. Hedefi, öğrencilerin ilgisini çekerek ve eğitime devam etmeleri için onlara esin kaynağı olarak zevk ve katılımın en üst düzeye çıkarılmasıdır.Mint™ Uygulama Mağazası çevrimiçi kitaplar, eğitim oyunları veya sunmak istediğiniz herhangi bir materyal gibi interaktif içerikleri sunmaya ve yayınlamaya olanak verir.

Mint™ Enterprise is suitable for schools and universities in business model, as well as individual learning communities.

Bütünleşik Modeller

  • Mint™ Web/Mint™ Android
  • Yönetim Denetim Masası
  • Mint™ Cihaz Yöneticisi
  • Mint™ Soru Bankası